5 priežastys, kodėl turėtumėte žiūrėti erotinius filmus

5 priežastys, kodėl turėtumėte žiūrėti erotinius filmus

sexy10

Erotiniai filmai – tai puiki seksualinio elgesio mokymosi priemonė, galinti sužadinti aistrą. Ir tokie filmai tikrai skirti ne tik vyrams!

Pateikiame 5 priežastis, kodėl turėtumėte žiūrėti erotinius filmus.

  1. Susijaudinsite. Kaip žinia, moterims reikia daugiau laiko susijaudinti nei vyrams. Net jei manote, kad šiandien seksui esate nenusiteikusi, geras erotinis filmas gali viską pakeisti. Nebijokite jus užliejančių pojūčių, kuriuos patiriate žiūrėdami gerą erotinį filmą.
  2. Galite daug ko išmokti. Erotinių filmų žiūrėjimas yra puikus būdas išmokti kai ko naujo lovoje, pradedant oralinio sekso metodais ir baigiant neišbandytomis sekso pozomis.
  3. Jūsų partneriui tapsite seksualesnė. Daugeliui vyrų patinka išdykusios merginos. Tai, kad žiūrite erotinius filmus, jam leis suprasti, kad jūs būtent tokia. Kas žino, gal pažiūrėję kokį filmą nuspręsite sukurti savo.
  4. Tai skatina fantazuoti. Erotiniai filmai skatina seksualines fantazijas. Galbūt pažiūrėję filmą rasite patarimų, kaip jums įgyvendinti savo seksualines fantazijas, o gal suprasite, kad visai nenorite to išbandyti.
  5. Patirsite neapsakomą orgazmą. Jei į sekso procesą įtrauksite visus savo pojūčius (regėjimą, kvapą, klausą ir lietimą), jūsų orgazmas bus nepakartojamas. Erotinis filmas tikrai padės tai padaryti.

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *