5 pozos, kurias dievina vyrai

Norite nustebinti mylimąjį miegamajame? Tuomet imkitės iniciatyvos ir inicijuokite vieną iš 7 pozų, kurias vyrai tiesiog dievina!

  1. Moteris viršuje. Tikriausiai kone kiekvienas vaikinas šią pozą išvardins tarp savo mėgiamiausių. Ir tikrai ne tik dėl mylimojo norų neturėtumėte šios pozos pamiršti, nes ji išties puiki. Pirmiausia todėl, kad jūs galėsite valdyti situaciją ir tai puiku.
  2. Šaukštelis. Ši poza, kai partneriai guli ant šono, o moteris yra atsisukusi į vyrą nugara, ypač tinka tuomet, kai abu jaučiatės tingūs. Išnaudosite kur kas mažiau energijos, tačiau patirsite tikrai daug malonumo.
  3. Kaubojė. Tai ta pati poza, kai moteris yra viršuje, tačiau ji į vyrą yra atsisukusi nugara. Tai puiki poza todėl, kad vyras gali mėgautis seksualiu vaizdu, po moteris – valdyti situaciją.
  4. Šuniuko poza. Jam tai patinka, nes jis valdo situaciją. Ši poza leidžia jam giliau įsiskverbti, todėl jis jausis tikras miegamojo karalius.
  5. Aistringas šokis. Liepkite jam atsisėsti ant kėdės, o jūs atsisėskite jam ant kelių veidu į jį. Jam tai patiks, nes padėtį kontroliuojate jūs ir tuo pat metu galite aistringai jį pabučiuoti.

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Komentarai: (0)


Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

[gallery columns="1" ids="1214,1215,1216,1217,1218,1219,1220,1221,1222,1223,1224,1225,1226,1227,1228"]
plastines operacijos
Dauguma vyrų, kalbėdami apie savo sekso partneres, apibūdina jas labai tiesmukai arba „LENTA“ arba „GERA“. Kokia gi ta „GERA LOVOJ“ moteris, ...
Forbes neseniai patalpino daugiausiai metinio pelno gaunančių super modelių sąrašą. Visos merginos yra be galo gražios, negana to - jos SUPER ...
orgazmas
...

Video

Apklausa

KAIP MANOTE, KOKIO ILGIO YRA VIDUTINIS LIETUVIO PENIS EREKCIJOS METU?

Loading ... Loading ...

Gairės

Kategorijos