5 mitai apie moters seksualumą

5 mitai apie moters seksualumą

Tikriausiai ne kartą girdėjote, kad moterys yra linkusios kurti monogamiškus santykius, o vyrai dažniau ieško atsitiktinių nuotykių. Ar tikrai taip? Kokiais dar mitais apie moters seksualumą tikite?

  1. Mitas: moterims būdinga monogamija. Iš tiesų moterų lytinis potraukis yra daug sudėtingesnis nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Kai kurie tyrimai rodo, kad monotonija, kuri dažnai pasitaiko monogamiškuose santykiuose, moterims sumažina lytinį potraukį ne mažiau nei vyrams.
  1. Mitas: moteris jaudina ne vaizdai, o žodžiai. Be abejo, girdėjote posakį, kad moterys myli ausimis, o vyrai akimis. Tačiau kai kurie tyrimai rodo, kad moteris erotiniai vaizdai jaudina ne ką mažiau nei vyrus. Taigi nesikuklinkite savo partnerei pasiūlyti pažiūrėti erotinių filmų.
  1. Mitas: moterims būtinas emocinis prisirišimas, kad jos galėtų mėgautis seksu. Tikrai ne visada. Kai kurios moterys kartais tikrai nespjauna į atsitiktinius santykius.
  1. Mitas: moterys rečiau inicijuoja seksą nei vyrai. Ar žinote, kad kai kurių gyvūnų, pavyzdžiui, beždžionių ir graužikų, patelės yra kur kas seksualiai agresyvesnės nei vyrų? Kai kurie tyrėjai mano, kad panašiai yra ir žmonių pasaulyje ir tai, jog vyrai dažniau inicijuoja seksą, yra tik kultūrinė pasekmė, kai moters prigimtis yra visai kitokia.
  2. Mitas: hormonai (testosteronas ir estrogenas) veikia libido. Taip, tai tiesa. Tačiau požiūris, kad tik hormonai atsakingi už norą turėti lytinių santykių, yra labai supaprastintas. Iš tiesų žmogaus seksualumas yra kur kas sudėtingesnis.

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.