5 dalykai, kurių negalima daryti po išsiskyrimo su antrąja puse.

5 dalykai, kurių negalima daryti po išsiskyrimo su antrąja puse.

  1. Neapsimetinėk, kad tau viskas geraio-BREAKUP-facebook

Liūdėk. Verk. Daužyk pagalvę. Apsupk save draugais, kurie mielai tave išklausys. Galbūt gundysiesi apsimetinėti, jog išsiskyrimas tavęs nei kiek neįtakojo, tačiau nesididžiuok, tiesiog būk savimi. Nebūtina kūkčioti darbe, tačiau kartais leisk sau pabūti ramiai vienai, būk su savimi sąžininga/-u. Galima žmogui pabūti piktam, įžeistam ar pažemintam. Bet nieko nereikia laikyti savyje – išsiliek, nes tai sveika.

 

  1. Nebandykite vėl būti draugais

Retai kada išsiskyrimas nuves vėl prie paprastos draugystės. Net jei tavo ex susitikinėja su nauju žmogumi, o tau šis dalykas atrodo priimtinas, vis tiek jūs negalėsite būti bičiuliais.

Susikurkite erdvę be jokios įtampos ir leiskite  sau pilnai „išsiverkti“ dėl prarastų santykių. Net jei tavo ex norės būti draugais, priešinkis kiek gali ir pasakyk, kad tau tokia idėja nėra priimtina. Šiuo metu tau nereikia draugo, kuris atrodo kaip žmogus, sudaužęs tau širdį.

 

  1. Nenusikirpk plaukų arba nesidaryk tatuiruotės

Nepriiminėk drastiškų sprendimų kurį laiką. Po išsiskyrimo atrodo labai lengva priimti visokius skubotus sprendimus. Didelis pasikeitimas gyvenime įtakoja daryti daugiau pasikeitimų. Jei jau nusprendei darytis tatuiruotę, luktelėk kelis mėnesius, kol emocijos atslūgs.

Plaukai visuomet atauga, tačiau prisimink, kad: bloga šukuosena gali sumažinti ir taip sutryptą pasitikėjimą savimi. Nežlugdyk savęs kai tau ir taip sunku.

 

  1. Nebendrauk su ex

Su savo ex išsiskyrei dar praėjusią savaitę, tačiau vis dar turi minčių, kuriomis norėtum pasidalinti. Tu imi telefoną į ranką. Kažkas tave prajuokina pakeliui į darbą. Tu instinktyviai nori parašyti savo ex ir viską papasakoti. Tiesiog nedaryk to.

Bus momentų kai išties reikės bendrauti su ex. Galbūt tau reikės grąžinti jo/jos daiktus ir pan. Tačiau venk bereikalingo bendravimo.

Kai užeis noras parašyti ex, parašyk arba paskambink savo geriausiam draugui.

 

  1. Nesek savo ex Facebook‘e

Socialiniai tinklai gali būti tikras pavojus kovojant su sudaužytos širdies skausmu. Duok sau dvi taisykles: neskelbk nieko dramatiško apie savo skyrybas ant FB sienos. Išmesk iš draugų – tokiu atveju tikrai pavyks išvengti pagundos nuolatos sekti savo ex.

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *