15 kūno dalių, kurių jūs nekenčiate, o jūsų partneris dievina

Kaip manote, kuri jūsų kūno vieta pati seksualiausia? Tikrai ne 108 centimetrų apimties užpakaliukas? Nustebtumėte sužinojusi, kad vyram tokie labai patinka! Jau nekalbant apie kitas kūno dalis, kurių jūs nekenčiate, o jūsų partneris dievina!

1. Pėdos. Vyrai dievina moters pėdas, net jei to ir neprisipažįsta. Taigi pasidarykitepedikiūrą, nusilakuokite kojų nagus jūsų mėgstamiausia spalva, pasipuoškite kojos grandinėle ar žiedu ir pirmyn į medžioklę! Liksite nustebinta, kiek daug vyrų atkreips į jus dėmesį.

2. Rankos. Ar jūsų rankos yra švelnios ir moteriškos? Galbūt reikėtų jas išryškinti? Jei bendraudama su vyrais slepiate savo rankas ar gniaužiate delnus į kumščius, rizikuojate pasirodyti nepatraukli.

3. Nagai. Ar jūsų nagai visuomet prižiūrėti, tvarkingi ir nulakuoti švelnia pasteline spalva? Gal šiais moteriškais pirštais pamasažuotumėte savo partneriui pečius? Jis tikrai neliks skolingas…

4. Nugara. Kol kiti vyrai iš tolo grožisi moterų kojomis, jūsų partneris gali glostyti jūsų grakščią nugarą. Kad jūsų nugara atrodytų nuostabiai nepamirškite sporto pratimų nugarai.

5. Užpakaliukas. Jums neramu, kad jis kiek per didelis? Na ir kas! Yra daugybė vyrų, kurie dievina moteriškus apvalumus!

6. Lūpos. Jums nepatinka, kad jūsų lūpos visai nėra didelės, priešingai – jos siauros ir nelabai patrauklios? Jums tikrai nereikia dėl to jaudintis, jei mokate jomis naudotis. Vyrai jus dievins, jei žinosite, kurias vyrų kūno vietas jomis reikia liesti ir kokius gašlius žodelius kuždėti jam į ausį.

7. Veidas be makiažo. Dažniausiai moterys jaučiasi mažų mažiausiai nejaukiai, jei vyrai jas mato be makiažo. Tačiau daugeliui vyrų patinka, kai moteris nėra pasidažiusi arba pasidažiusi labai nedaug.

8. Riebalų „rinkės“ tam tikrose kūno vietose. Daugelis moterų išgyvena dėl to, kad aptemti džinsai išryškina riebaliukus tam tikrose kūno vietose. Tačiau jei jūsų figūra vis dar moteriška ir vyras lengvai gali atskirti, kur liemuo, o kur krūtinė, truputis riebaliukų ten, kur jų neturėtų būti, gali tik dar labiau įkaitinti vyriškosios lyties atstovus.

9. Smulkios raukšlelės. Gali kilti pagunda panaikinti smulkias raukšleles botokso injekcijomis, tačiau nepmairškite, kad vyrų akyse natūralus veidas visada laimi prieš dirbtinai gražų.

10. Atlėpusios ausys. Daugelis moterų net ryžtasi gultis po chirurgo skalpeliu, kad tik ausytės būtų ne tokios atlėpusios. Tačiau pries tai darant verta gerai pagalvoti. Patikėkite, kai jis bučiuos jūsų ausytes, tikrai negalvos nei apie jų formą, nei tai, kokios jos atlėpusios.

11. Maža krūtinė. Kol mažą krūtinę turinčios moterys galvoja, kad vyrams jos nepatinka, labai didelę krūtinę turinčios moterys taupo krūtinės mažinimo operacijai. Kita vertus, visai nesvarbu, kokio dydžio jūsų krūtinė, jūsų partneris greičiausiai vis tiek džiaugiasi ją glamonędamas.

12. Nesimetriškos lytinės lūpos. Pamirškite tai! Patikėkite, jis to tikrai nepastebi!

13. Celiulitas. Nesakome, kad vyrams patinka moterų šlaunis „puošiantis“ celiulitas, tačiau jie tikrai negali pakęsti, kai jos nuolat zirzia dėl to.

14. Storos šlaunys. Prieš tūkstantį ir daugiau metų storos moters šlaunys ir visa apatinė kūno dalis reiškė jėgą, ištvermę ir gebėjimą išnešioti ir pagimdyti vaikus. Galbūt todėl daugeliui vyrų vis dar patinka tokios moterys.

15. Riebaliukai ant pilvo. Ar žinote, koks yra seksualiausias šokis pasaulyje? Žinoma, tai pilvo šokis! Kiekviena pilvo šokio šokėja pasakys, kad šiam šokiui reikalingas pilvukas. Taigi kur problema?

Gairės: , , , , , , , ,

Komentarai: (0)


Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Jei manote, kad makšties grybelis yra vienintelis dalykas, dėl kurio verta nerimauti lovoje, klystate. Iš tiesų yra daugybė seksualinių fobijų (erotofobijų). ...
Neseniai atliktas tyrimas atskleidė, kad kai kuriose šalyse gyvenantys vyrai gali pasigirti kur kas solidesniu vyrišku pasididžiavimu nei kitose. Italai? Kanadiečiai? ...
Skamba neįtikėtinai? Na, galbūt. Tačiau prostitutėmis dirbusios septyniasdešimtmetės tikina, kad jos tikrai savo „karjeros“ laiku permiegojo su 355 tūkstančiais vyrų. Identiškos ...
masturbuotis Kadaise buvo laikai (beje, ne taip jau seniai), kai pornografijos pramonės dar paprasčiausiai nebuvo arba ji buvo ne visiems prieinama. Nejaugi ...
Įvairiausi tyrimai sekso klausimais gali padėti pagerinti seksualinį gyvenimą. Tačiau kartais pasitaiko labai kvailų sekso tyrimų. Vienas iš tokių tyrimų parodė, kad ...
erotiniai sapnai Visi žmonės kartais sapnuoja sapnus, po kurių pabunda suprakaitavę ir jaučiasi taip, tarsi visai nemiegojo. Vienintelis būdas jų nesapnuoti yra suprasti, ...
Ar norėtumėte apsilankyti seksualiausiuose ir intymiausiuose pasaulyje restoranuose? Ar pagalvojote apie geriausius striptizo klubus? Klystate, kalbame visai ne apie juos. Kalbame ...
Pateikiame labiausiai paplitusių mitų apie gėjų seksą sąrašą. Nejaugi vis dar jais tikite? MITAS: Kiekvienas vyras pasirenka, ar jam būti gėjumi. FAKTAS: Karolinskos ...

Video

Gairės

Kategorijos