11 būdų kaip sukelti vyrui geismą

93

Kiekviena moteris žino, kad gero sekso nebus, jei nepavyks kaip reikiant įkaitinti vyro. Tačiau kaip tai gudriai padaryti? Kaip įžiebti ne tik norą pasimylėti, bet ir tikrą aistrą?

Visiems žinoma, kad vyrai iš principo greičiau susijaudina ir užsigeidžia sekso nei moterys. Bet kaip pasiekti, kad kilęs geismas nebūtų akimirkos plykstelėjimas ir iškart neišblėstų?

Iniciatyva

Moteriška iniciatyva sujaudina bet kokį vyrą: ir flirtuojant, ir atsidūrus lovoje. Jeigu vyras supranta ir nujaučia, kad yra geismo objektas moteriai, tai jis niekaip negalės jai atsispirti.

Netikėtumas

Taip pat dauguma vyrų susijaudina vien nuo minties apie spontanišką seksą ir net pagalvoję apie audringą seksą po rimto konflikto.

Sekso troškimas

Labiausiai vyrą jaudina paprasčiausias moters troškimas pasimylėti. Juk net labai graži mergina, tačiau šalta lovoje, neįžiebs aistros, nes visi vyrai žino, kad su ledine dama karštų sekso žaidimų negali būti.

Humoras

Bet kurį vyrą sujaudins moteris, suprantanti jo humorą ir linksmai į jį reaguojanti. Vyrišką savimeilę glosto nuoširdus moters juokas, sukeliantis jam gerą nuotaiką ir susidomėjimą partnere.

Šnabždesys

Balsas labai stipriai veikia priešingą lytį. Vyrus ypač jaudina murkiantis merginos šnabždesys, o į ausį pasakyti intymūs žodeliai gali išvesti juos iš proto.

Trynimasis

Šis jaudinimo būdas visada bus veiksmingas. Neretai šokdami ar eidami siauru praėjimu vyras ir moteris susiglaudžia, tada jų kūnais perbėga jaudinanti elektros srovė.

Neprieinama

Vyrus labai jaudina neliečiamumas, kai jiems leidžiama žiūrėti į merginą, bet paliesti jos nevalia. Mergina gali erzinti vyrą, traukdama jo dėmesį į save, dar labiau kurstydama jo geismą.

Moters kvapas – sekso kvapas

Vyrus nepaprastai jaudina, kai nuo moters sklinda erotiškas kvapas. Sekso metu moters kūne ima gamintis fermentai, kurie audrina vyrus. Jei veikia taip pat kaip moteriški feromonai, kuriuos vyrai gerai užuodžia. Todėl kuo dažniau moteris mylisi, tuo stipriai ji kvepia seksu.

Viešumas

Jei netyčia garsiai ištarsite užuominas apie vyro jums rodomą dėmesį, tai jis sunerims ir susijaudins. Mat vyrai bijo, kad kas nors gali demaskuoti jų moterų medžioklės metodus ir viską, kas su tuo susiję.

Uždraustas vaisius

Uždraustas vaisius visada saldus, o nepasiekiamas visada traukia vyrus ir žadina jų medžioklės instinktą.

Dalinis apsinuoginimas

Truputis nuogo kūno labiau jaudina vyrus už visiškai nuogą moterį. Laukdami, kol pamatys viską, jie paleidžia į darbą vaizduotę.

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Gairės: , , , , , , , , , , ,

Komentarai: (0)


Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

[gallery columns="1" ids="1214,1215,1216,1217,1218,1219,1220,1221,1222,1223,1224,1225,1226,1227,1228"]
plastines operacijos
Dauguma vyrų, kalbėdami apie savo sekso partneres, apibūdina jas labai tiesmukai arba „LENTA“ arba „GERA“. Kokia gi ta „GERA LOVOJ“ moteris, ...
Forbes neseniai patalpino daugiausiai metinio pelno gaunančių super modelių sąrašą. Visos merginos yra be galo gražios, negana to - jos SUPER ...
orgazmas
...

Video

Apklausa

KAIP MANOTE, KOKIO ILGIO YRA VIDUTINIS LIETUVIO PENIS EREKCIJOS METU?

Loading ... Loading ...

Gairės

Kategorijos