10 ženklų, kad tavo geriausias draugas nori su tavimi permiegoti

10 ženklų, kad tavo geriausias draugas nori su tavimi permiegoti

twenty20_a857b1ea-030f-479a-aa59-43a62ccb6676-11. Jis nekantraudamas tau vis primena, kad gali pas jį likti nakvoti.
Būti girtai jo namuose po šeštadieninio vakarėlio neatrodo įtartinai, bet jei jis prašo pasilikti nakvoti pirmadienio naktį po to kai tu jam liepei žiūrėti savo mėgstamiausio romantinio filmo pabaigą, jis tikriausiai neturi omeny, kad tu liktum miegoti ant svetainės sofos viena.

2. Kai praeini Victoria Secret parduotuvę, jis tau pusiau juokaudamas pasiūlo ką nors pasimatuoti ir nusipirkti.
Tai reiškia tik vieną dalyką. Kad jis nori tave pamatyti savo apatiniuose drabužiuose, o dar labiau nori, kad tu iš jų išlįstum.

3. Jis išnaudoja visas galimybes tave paliesti.
Jis dievina uždėti ranką ant tavo nugaros ir išlydėti pro duris. Paguosti apkabindamas ir pan.

4. Jis klausinėja tavęs apie tavo seksualinį gyvenimą.
Kai jis įprastai klausinėja apie tavo gyvenimą, jis tikriausiai nenori žinoti su kuo tu eini vakarieniauti. Jis nori žinoti ar tu myliesi su kažkuo ar ne. Taip pat nori žinoti su kuo tu tą darai. Tai leidžia jam suprasti kiek jis turi šansų. Jei tu išvis nesimyli, jis tai priims kaip iššūkį. O jei myliesi su dešimčia vyrų – jis tą taip pat priims kaip iššūkį.

5. Jis kalba apie savo seksualinį gyvenimą.
Jis nori tau papasakoti apie savo seksualinį gyvenimą, kad tu imtum įsivaizduoti kaip jis tą daro. Jis tikriausiai nori, kad tu jį įsivaizduotum kaip kokį eržilą, kuris suteikia merginai stiprų orgazmą, bet tu tikriausiai jo išvis nenori įsivaizduoti mylintis. O jei ir įsivaizduoji, tai kuo greičiau nori užmiršti įsivaizduojamą vaizdą.

6. Tu dažnai jį pagauni bežiūrintį į tavo krūtinę. (labai dažnai)
Arba tavo užpakaliuką. Kai jis žiūri į tavo kūno vietas, jis negali jų liesti, tačiau jis įsivaizduoja koks būtų jausmas jei galėtų.

7. Jis visuomet tau pasako kuri mergina, jo manymu, yra karšta.
Kai jūs einate kartu pavalgyti, jis būtinai pastebės ir savo pastebėjimus tau pasakys kokia seksuali yra padavėja. Jis įgarsina savo nuoširdžią nuomonę, bet jis taip pat nori, kad tu žinotum, jog tave tai liečia taip pat.

8. Jis tavęs nuolat klausinėja ar kuris nors iš netoliese esančių vaikinų tau atrodo seksualūs ar ne.
Kai jūs esate bare ir jis visus akimis nuskanuoja, tuomet paklausia: „O kaip tau šis vaikinas?“. Jis stengiasi suprasti su kokiu vaikinu tu norėtum pasimylėti ir bando jam prisilyginti. Jeigu tu pasakai, kad jai seksualus tas vaikinas, kuris jo nuomone yra lygus jam, tuomet tavo draugas žino, kad jis turi šansą.

9. Tavo draugas tiesiog pasako, kad nori su tavimi pasimylėti.
Tu kukliai tai neigi, kad neskambėtum kaip pasipūtusi kalė. Bet jūs abu galėtumėte vienas kitam paaiškinti savo motyvus

10. Jis mėgsta kai tu prisigeri
Tau niekada netenka klausti ar jis nori dar vieno bokalo alaus, todėl, kad jis pirmas to tavęs paklausia. Jis visuomet pasiryžęs tau nupirkti trečią ar ketvirtą alaus.

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *