10 spontaniškų sekso patarimų, kurie išves jį iš proto.

love-wallpaper-32Norite sužinoti kas jūsų vyrą padarys bejėgiu prieš jus? Pradedant nuo savo išvaizdos, „netyčia“ užmirštant mūvėti kelnaites ar siunčiant jam savo seksualius trumpus filmukus – yra begalės būdų išvesti savo vyrą iš proto. Merginos, peržvelkite šiuos 10 seksualių patarimų ir nustebinkite savo partnerį.
1. Kelnaitėms – NE
„Pamirškite“ dėvėti kelnaites kai ruošiatės kur nors kartu išeiti – paliksite jam karštą įspūdį. Viskas apie ką jis galvos, tai, kad jis nori jūsų čia ir dabar. (būtų gerai, kad atrastumėte vietą greitukui) Patarimas: dėvėkite suknelę lengvesniam priėjimui prie jūsų.

2. Pasidažykite raudonu ryškiu lūpdažiu
Moteris su ryškiomis raudonomis lūpomis yra kažkas tokio labai seksualaus – visiškai sutiktų dauguma vyrų. Pasidažykite gražiu ir ryškiu raudonu atspalviu ir stebėkite, kad jūsų lūpos tampa jūsų vyro stebėjimo ir svajojimo centru.

3. Dėvėkite seksualų apatinį trikotažą
Vyrai mėgsta jūsų apatinį trikotažą lygiai taip pat kaip ir jūs. Meskit į šalį savo įprastus apatinius ir apsirenkite savo karščiausią Victoria Secret apatinio trikotažo rinkinuką. Dar geriau jei vyrą nustebinsite namie gaminta vakariene, vynu ir savimi vietoje deserto.

4. Nusiųskite jam aštrų savo filmuką
Vyrui Valentino dienos proga tikrai patiktų gauti jūsų karštą video, kuriame rodote kaip jums jo reikia. Toks siurprizas privers jūsų vyrą varvinti seilę bežiūrint filmuką. Jis gali taip susijaudinti, kad nebegalės darbe susikoncentruoti ir toliau dirbti. Geriausia tokį filmuką siųsti įtemptą darbo dieną, kad vyras galėtų atsipalaiduoti bežiūrėdamas. Nagi, mergaitės, spauskite mygtuką „Siųsti“ ir tegul jo seksualinės fantazijos liejasi laisvai.

5. Būkite triukšminga lovoje
Moterys, kurios lovoje būna triukšmingos vyrus tiesiog iš skraidina į dangų. Jei leisite vyrui suprasti, kad jums tai žiauriai patinka, tuomet jis jausis nuostabiai – labai paprastas būdas jį užvesti. Nebūkite drovios, nedrausminkite savęs, išsiliekite, tegul pojūčiai jus užvaldo. Patarimas: suleiskite jam į nugarą savo nagus, švelniai braukite ir prisitraukite jį artyn. Tai tikrai jį įaudrins.

6. Nepamirškite prisegamų kojinių
Moters apatinis trikotažas tai yra vienas dalykas, bet moteris su prisegamomis kojinėmis yra be galo seksualu. Šis prieskonis ne tik jus padarys seksualia, tačiau jūsų kojos atrodys ilgesnės, lieknesnės it modelio. Vienintelis dalykas ką jis turi daryti, tai išsiaiškinti kaip jas numauti.

7. Dėvėkite savo aptemptus sportinius drabužius, kad išryškintumėte savo figūrą
Matyti sporto salės persirengimo kambarį pilną nuogų merginų, tai sporto salės-narkomano svajonė, tačiau nėra nieko seksualiau kaip matyti jus, kątik po treniruotės, su sportiniais aptemptais drabužiais, visą karštą ir suprakaitavusią – jūs tiesiog alsuosite seksualumu.

8. Dėvėkite kažką atviro
Savo iškirptės parodymas arba mini sijonas tai nėra neskoninga, tiksliau tai labai karšta ir užvedanti apranga. Beabejo tai nėra tinkama pirmam pasimatymui. Jei jūs su vyru esate ilgailaikiuose santykiuose ir nedažnai pasirodote su seksualiais drabužėliais, parodančiais atviresnes kūno dalis, būtinai priminkite vyrui kokia jūs galite būti ir kiek jam jūsų reikia. Įjunkite nekaltos mergaitės vaidmenį, tačiau būkite žaisminga.

9. Padarykite jam oralinį
Jei išėjote kur nors pavakarieniauti su savo antrąja puse, kodėl jo nepaerzinus žaidimukais po stalu. Lieskite jį kojomis ir kalbėkite kaip jo norėsite po vakarienės, kalbėkite ką jam padarysite ten ir tada. Jūsų vyro mintys skries 100 mylių per valandą greičiu, o vėliau jis jus nusitemps į atokesnę vietelę greitam seksui. Mergaite, dabar viskas tavo rankose – imkis darbo.

10. Patenkink save priešais jį
Nėra nieko seksualesnio vyrui, kaip stebėti save tenkinančią moterį. Taip… tas raudonas, suprakaitavęs ir susijaudinęs veidas.. Vyrams tai be galo KARŠTA. Atsipalaiduokite ir apsimeskite, kad aplink nieko nėra. Bet nepamirškite pirmiausia supančioti savo vyro – suriškite jam rankas, kad jis jūsų neliestų, o kentėtų ir stebėtų jus.

Gairės: , , , , , ,

Komentarai: (0)


Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

[gallery columns="1" ids="1214,1215,1216,1217,1218,1219,1220,1221,1222,1223,1224,1225,1226,1227,1228"]
plastines operacijos
Dauguma vyrų, kalbėdami apie savo sekso partneres, apibūdina jas labai tiesmukai arba „LENTA“ arba „GERA“. Kokia gi ta „GERA LOVOJ“ moteris, ...
Forbes neseniai patalpino daugiausiai metinio pelno gaunančių super modelių sąrašą. Visos merginos yra be galo gražios, negana to - jos SUPER ...
orgazmas
...

Video

Gairės

Kategorijos