10 SLAPČIAUSIŲ MOTERS EROTINIŲ FANTAZIJŲ

tumblr_o03zzpSICP1sg9ghyo1_500

 

Jeigu manote, kad moterims nekyla nešvankių ir išdykusių fantazijų, reikėtų pagalvoti DAR KARTĄ. Jų galvose verda tikras purvinų gašlybių katilas, apie kurį dažniausiai vyrukai nė nenumano. Taigi, kokios erotinės fantazijos dažniausiai sukasi dailiosios lyties atstovių galvose? Štai jų 10:

 

  1. Beprotiškas ir BE TABU seksas su esamu partneriu.

Tai turbūt dažniausia erotinė moterų fantazija, nes žmogus esantis šalia, kaitina ir jaudina kur kas labiau, nei koks berniukas iš paveiksliuko. Moterys dažniausiai fantazuoja ir įsivaizduoja įvairias sekso scenas, kur mylisi, kaip kokios pornofilmų divos. Dažniausiai fantazuojama apie tai, ką norėtų išmėginti, bet nedrįsta pasakyti savo sekso partneriui.

  1. Seksas su svetimu vyru ar nepažįstamuoju

Žinoma, kad vaizduotei neįsakysi, nes kartais ji ima ir pakiša visai kitą vyruką, o ne tą, kuris šalia. Bet tai juk neištikimybė tik vaizduotėje, o ne realiame gyvenime. Kartais, rutinos ir atšalusios lovos pastūmėtos moterys pradeda slapčia fantazuoti apie seksą su kitu vyru. Kartais fantazijose būna pažįstamas, kurio galbūt slapta žavisi, o kartais fantazuojama apie visiškai nepažįstamą vyruką ir apie spontanišką pažintį, kuri baigiasi aistringu ir gal net laukiniu seksu. Seksas vardan sekso, be jokių įsipareigojimų.

  1. Seksas su moterimi

Šiais laikais jau nieko nebestebina heteroseksualios merginos noras išbandyti seksą su kita dailiosios lyties atstove. Dažniausiai tokia fantazija – tik smalsumas ir ji nėra sietina su polinkiu į biseksualumą, ar lesbiečių žaidimus tikrovėje. Apie moteris dar fantazuojama, nes juk kaip turėtų būti nuostabu atsidurti lovoje su žmogumi, kuris kuo puikiausiai išmano Tavo erogenines zonas, žino kaip liesti, bučiuoti, laižyti.. Taip pat ir pačiai norisi paliesti ir paragauti kitokį kūną, tokios fantazijos labai jaudina.

  1. Seksas su prievartos elementais ar imituotas išprievartavimas

Ši fantazija labai dažna. Tai troškimo paklusti atmaina ir su noru realiai būti išprievartautai visiškai nesusijusi. O žaidimai grubesnio sekso, ar „prievartavimų“ – visai kas kita. Dažna mergina fantazuoja, kaip ją išprievartauja išvaizdus, raumeningas vyrukas. Plėšia drabužius, naudoja jėgą ir smarkiai „išdulkina“, o pati moteris priešinasi, bando pabėgti, bet iš tikrųjų mėgaujasi kiekvienu veiksmu. Taip pat fantazuojama ne tik apie nepažįstamus prievartautojus, o ir apie savo partnerį. Kad jis grubiai, plėšdamas drabužius ir galbūt net rišdamas prie lovos aistringai pamyli. Tokios fantazijos užklumpa moteris, kurios ištroškusios aistros ir laukinio sekso.

  1. Seksas už pinigus

Apstu moterų, kurios savo slaptose fantazijose įsidarbina elitinėmis prostitutėmis. Kurios pildo vyro įgeidžius, erotines fantazijas, visaip jį malonina ir po sekso joms sumokama. Tokių fantazijų dažniausiai turi moterys, kurios kasdienybėje slopina savo seksualinius troškimus.

  1. Ekshibicionizmas

Moterys įsivaizduoja ir fantazuoja, jog ji mylisi viešoje vietoje, stebint kitiems žmonėms. Scenarijai įvairūs, galbūt tai vakarėlis, o galbūt dienos metas ir seksas ant suoliuko.

  1. Seksas trise su kitu vyru

Kadangi vyrukai dievina ir garbina moters kūną ir visą dėmesį skiria tik jai, dažna moteris pasvajoja ir pafantazuoja apie sekso scenarijų tarp dviejų vyrukų. Kada jie stengiasi ir malonina ją dviese. Pats nekalčiausias scenarijus, tai aistringai mylėtis su vienu vaikinu, o kitam suteikti tuo pat metu oralinį malonumą. Žinoma toliau įmanomos ir kitokios variacijos, kaip dvigubas įsiskverbimas, tiek analinis, tiek vaginalinis.

  1. Vojerizmas

Dažnam vyrukui net nekiltų minčių, kad moteris mėgaujasi ir fantazuoja, kad stebi kitus užsiimant seksu. O jos dažnai tai įsivaizduoja.. Kad pavyzdžiui užtinka kokią aistringą porelę parke, ar netyčiom patenka į kokią orgiją, arba tiesiog stebi kaimynų seksą pro jų langą.

  1. Vergės vaidmuo

Tai iš esmės moters fantazija apie vyrišką ir stiprų vyrą. Juk ne visada vyrai išdrįsta dominuoti ir liepti jiems paklusti. Bet dažna moteris pafantazuoja, kaip norėtų vykdyti kokius gašlius vyro nurodymus ir neatlikus jų – būti nubaustai, tarkim pliaukštelėjimu kokiu bizūnėliu per užpakaliuką.

  1. Ji mokinė – jis mokytojas

Moterims patinka ir labai jaudina tokia fantazija. Jos save įsivaizduoja kokios mokinukės vietoje, vilkinčią mokinukės uniformą. Kaip gašliai stebi savo mokytoją, jį vulgariai erzina ir provokuoja būti paliktai po pamokų. Atomazgoje mokytojas sugriebia ją, staigiu judesiu apsuka ir pliaukšteli ranka per užpakaliuką, už blogą elgesį. Juk vyro dominavimas nuteikia labai maloniai ir kartu nuveda į aistringą ir karštą seksą.

 

Fantazijos – vienas nuostabiausių mūsų pasąmonės kūrinių ir pačias geidžiamiausias verta išpildyti, tai suteiks daugiau aistros ir spalvų Jūsų seksualiniame gyvenime.

 

Gairės: , , ,

Komentarai: (0)


Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

  Atrodo gan keistas klausimas, tiesa? Bet jau ne kartą visi esame girdėję iš pačių medikų, kad 2 kartai sekso per savaitę ...
Būkime atviri, bet vyrai patenkinti savo moteris oraliniu būdu – nelabai moka. Ir ne todėl, kad niekada nemėgino, o apskritai, tai ...
  Daugelis vyrukų net nenutuokia, ar jų meilės įrankis mažas ar didelis ir kokie apskritai būna vyrų peniai. Daugelis mokslinių tyrimų rodo, ...
  Artėjantis pavasaris, tai gamtos nubudimo ir atsinaujinimo metas. Mums taip pat norisi tokiu laiku atšviežinti nusistovėjusius santykius ar net užmegzti naujus.  Šv. ...
  Dažnai vyras, kuris nori sekso, bet negali - vadinamas impotentu. Bet kaip pavadinti vyrą, kuris gali, bet va nenori? Aseksualu. Dažniausia užklausa ...
  Vyriškasis organas manoma gali būti vienas iš geriausiai ištyrinėtų ir garsiausių organų planetoje. Jis įamžintas monumentuose, tautosakoje, senovės graikų statulose, piešiniuose ...
  Ekspertų teigimu, mūsų organizmas yra užprogramuotas atsibusti išmiegojus maždaug 7-8 valandas. Tiems žmonėms, kurie keliasi tarp 5.22 ir 7.22, nepriklausomai nuo ...
  Dažnai laikomasi klaidingos nuomonės, jog moterys, kitaip nei vyrai, gali puikiai apsieiti ir be sekso ir, kad joms jo reikia žymiai ...

Video

Gairės

Kategorijos