10 priežasčių kodėl įsimylėjusių porų seksas yra geresnis

10 priežasčių kodėl įsimylėjusių porų seksas yra geresnis

Lovely couple hugging on their bed at home

1. Kai jis apverčia tave šuniuko pozai, tai daugiau nebe atrodo grubu ar nemandagu. Ta mintis, kad „gal jis nenori matyti mano veido, ar…?“ Nebeturėtų kilti. Juk žinai, kad jį tavo veidas veda iš proto, bet šuniuko poza taip pat yra labai maloni sekso poza.
2. Jau nebe keista kai jūs palaikote nenutraukiamą akių kontaktą misionieriaus pozoje – iš tikro tai labai romantiška. Spoksojimas vienas į kitą yra labai karšta, kai jūs esate įsimylėję, tačiau labai nejauku kai mylitės su atsitiktiniu partneriu.
3. Jis tiksliai žino kas jums tiksliai patinka, nes jis pasistengė išmokti tavo kūną. Jis turi ypatingų įgūdžių, jis ieškos tavo klitorio, jis suras tavo klitorį ir jis padarys viską su tavo klitoriu, kad tik pajustum orgazmą.
4. Jeigu jūs nusprendžiate pabandyti kažką naujo ir susimaunate, tai bus iš ko pasijuokti kartu. Tas poros vibratorius buvo pats geriausias dalykas koks galėjo jums nutikti, tačiau niekada negalėsite išlaikyti rimto veido jogos užsiėmimuose.
5. Greitukai niekada nebe bus bejausmiai, nes jūs žinote, kad jie bus geri. Ir jums niekada nebereikės pergyventi kokią žinutę jis jums parašys po sekso.
6. Jūs niekada nebesijausite nesaugi, nes jis žino kaip padarytį, kad pasijustumėte kaip Victorio‘s Secret angelas. Ar prisimenate tą momentą, kai nusirengėte drabužius, o jis jums sušnabždėjo „vaaau“, tuomet jūs ištirpote tarsi ledo gabalėlis. Smagu turėti vyra, kuris vertina jūsų tikrąjį grožį.
7. Jis žino vieną dalyką, kurį jums gali šnabždėti į ausį ir tai bus taip pat malonu kaip ir glamonės prieš seksą. Kitaip tariant, tai yra komplimentų glamonės, ir tai yra pakankamai jaudinantis dalykas, kad privers jus sudrėkti.
8. Jūs galite būti šlykštūs – ehem, turime omenyje – nuoširdūs vienas kitam. Jis nusivalė spermą tau į užpakalio įlenkimą, taigi, kad ir ką bedarytumėt, niekas neprivers jo pasišlykštėti.
9. Seksas gali būti daug įdomesnis ir nuotaikingesnis kai rūpinatės vienas kito jausmais. Kas jaudina labiau: lėtas, liūdnas seksas ar aistringas, ar piktas seksas? Spręsti jums.
10. Jūs galite gauti tiek pat daug malonumo vien iš glamonių ir bučinių, kiek ir iš pačio sekso. Ir tai yra gerai. Tingus seksas yra geras dalykas, tačiau karšti ir aistringi bučiniai be jokių minčių kaip nusimauti savo aptemptus džinsus yra geriau.

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *