10 priežasčių kodėl geriau masturbuotis nei mylėtis su žmogumi

10 priežasčių kodėl geriau masturbuotis nei mylėtis su žmogumi

0cb5ea91. Jūsų ranka neatsikalbinėja. Ji nepriekaištauja ir neprašo būti ant viršaus. Ji tau nerašinėja žinučių 3val nakties ir neprašo atvažiuoti. Jūsų ranka nerėkia. Ji jūsų neįskaudina, nepriverčia verkti ir nepalieka vieno/-os kambaryje. Ir ji tikrai nesiruošia jūsų paprašyti sumokėti už vakarienę.

2. Masturbavimasis yra 100% nemokamas! Jei manote, kad seksas yra nemokamas, jūs aiškiai nesusimąstote. Seksas nėra nemokamas. Seksas, tai važiavimas taksi į vidurį nežinomybės 5 valandą ryto. Seksas, tai brangios austrės, alkoholis ir nauja pora džinsų. Seksas yra brangus visiems.

3. Jūs esate pats sau vienintelis vadovas. Dažnai seksas yra jaučiamas kaip kompromisas (o, tu nori šituo būdu? Na, geraaaaaii….). Kai masturbuojiesi, viskas priklauso tik nuo tavo norų ir poreikių. Nenori nusiimti kojinių? Tu neprivalai to daryti! Tai jūsų fantazija, ponai ir ponios. Jūs pats esate režisierius.

4. Fantazijos suteikia masturbacijai didžiausią malonumą. Žinoma mylintis Jūs galite persirenginėti ir vaidinti įvairiausias roles, tačiau ji tikrai nebus ta anglų kalbos mokytoja, kurią norėjote patvarkyti vienuoliktoje klasėje. O jis nebus tas vaikinas apie kurį ji slaptai pasvajoja.

5. Ar jūs pasiilgstate to maloniausio sekso momento, kurį kažkada turėjote? Na, jis čia ir jis laukia jūsų. Naudodami savo rankos ir proto galią jūs galite aplankyti savo maloniausius praeities momentus.

6. Jūs visuomet galite turėti vis geresnius orgazmus. Kas gi gali padaryti geriau nei… jūs pats? Gal būt daug kam dėl to nepatinka „handjobai“ lyg galvotumėte „Prašau, padaryk man ką nors tokio, ko aš pats sau negaliu pasidaryti“

7. Gera masturbacijos sesija tai puikus laikas pabuvimui su savimi. Pamirškite ėjimus į kiną ar pietų vienas. Geriau vienas eikite pasimasturbuoti. Žmonės kurie nesimasturbuoja yra keisti, nes jeigu jie užmiršta savo vieteles žemiau, kaip jie išvis gyvena seksualinį gyvenimą?

8. Jūs retai kada būsite nusivylęs. Jei jūs nepatiriate orgazmo nuo savo šlapių sapnų, jūs nieko kito negalite kaltinti kaip tik savo seksualinės vaizduotės trūkumą.

9. Jūs galite nueiti į savo seksualinę juodąją pusę. Prisiekiu, pasijaučiau labiau kaltas nei kai mylėjausi.

10. Jums nereikia naudoti prezervatyvo, tapti nėščiai ar susirgti AIDS. Nėra jokios rizikos.

Patiko straipsnis? Pasidalink:

2 thoughts on “10 priežasčių kodėl geriau masturbuotis nei mylėtis su žmogumi

Leave a Reply

Your email address will not be published.