10 Pradedančiųjų sekso žaisliukų, kuriuos BŪTINAI turite išbandyti

a_4xSekso žaisliukai gali bauginti, jei niekad jų nebandėte. Ypač nekaltoms merginoms, norinčioms masturbuotis, bet nežinančioms kokį produktą įsigyti, sekso žaisliukai – tikras siaubas. Ne išimtis ir vaikinai, niekada nenaudoję sekso žaisliukų, jie nežino nuo ko ir pradėti. Jei jūs šioje srityje dar tik pradedate, štai keletas produktų, kuriuos tikrai verta išbandyti!

Daug lubrikanto

Lubrikantas – ypač svarbus norint pajusti tikrą malonumą naudojant sekso žaisliukus. Iš tiesų, tai taip pat puiki priemonė, kurią galima naudoti sekso metu, tačiau žmonės dar neprasiveržę į sekso žaisliukų lygį tikrai dar nenaudojo lubrikanto besimylėdami! Ar mylitės, ar žaidžiate naudodami vibratoriumi, net ir lašelis lubrikanto gali suteikti visai kitokį malonumą, kai viskas taps slidu ir malonu. Žinoma, kuo drėgniau tuo geriau, taigi patariama naudoti daug lubrikanto, ypač analinio sekso metu!

Rekomenduojame: „Bodyfluid“ lubrikantą! Fun Factory bodyfluid tai naujos kartos lubrikantas, kuris puikiai atitinka aukščiausius sekso žaidimų reikalavimus. Produktą100% dera naudoti kartu su prezervatyvais ir tai garantuoja saugesnį seksą.

Masturbatorius vyrams

Kiekvienas vyras pradeda žaisti su savimi naudodamasis savo paties rankomis, ir daugelis jų tai vis dar tebedaro šiuo senu, patvirtintu būdu. Jei dar nežinote kaip malonu tai atlikti naudojant sekso žaisliuką, jums tai tikrai patiks. Pabandykite įsprausti savo daikčiuką į lubrikantu išteptą masturbatorių prieš savo „laiko sau“ sesiją ir pamatysite koks didelis skirtumas! Galite rasti įvairių rūšių masturbatorių, kurie leis jums patenkinti įvairiausius savo troškimus, nesvarbu ar jums patinka gruoblėta tekstūra, ar švelnus ir minkštas vidus. Jūsų masturbacijos samprata pasikeis amžiams!

Rekomenduojame: „Tenga Kiaušinis Šilkas“ masturbatorių. Atidarykite revoliucinį TENGA Kiaušinį masturbatorius ir mėgaukitės pačiu geriausiu orgazmu! Šie maži gražuoliai išsitempia iki bet kokio dydžio – tiesiog supilkite į jo vidų komplekte esantį lubrikanto paketėlio turinį ir mėgaukitės iš kojų verčiančiais pojūčiais su aiškiai juntama briaunuota mova.

Plonas vibratorius

Moterys, niekad vidun neįsileidusios vibratoriaus tikrai iš pradžių norės išbandyti kažką mažo ir plono. Kai plonu vibratoriumi naudodama lubrikantą įsiskverbiate vidun – net ir daugeliui nekaltų merginų – tikrai neskauda, o šių vibratorių dizainas leis be vargo pasiekti G tašką. Tai puikus produktas jei norite pradėti naudoti žaisliukus, kuriais, norint malonumą pajusti, reikia įsiskverbti gilyn.

Rekomenduojame: „Beaucoup D`Amour“ vibratorių. Tai puikus vibratorius moterims, norinčioms išbandyti žaisliuką savo viduje, ar poroms, norinčioms pažaisti, bet nenorinčioms pradėti milžiniško vibratoriaus. Jis plonas ir puikiai tinka net labai smulkioms ar dar nekaltybės nepraradusioms moterims.

Klitoriaus vibratorius

Daugelis merginų su savimi žaisti pradeda trindamos klitorių pirštais ar delnai. Tai galima suprasti, juk klitoriuje yra virš 8000 labai jautrių nervų galūnėlių ir tai mygtukas, kuris daugumai moterų suteikia palaimą. Daug moterų pirmenybę teikia klitoriaus masturbacijai naudojant vibratorių, net jei jos jau nebėra nekaltos ar masturbavosi naudodamos klasikinį vibratorių ar falo imitatorių skirtą įslysti gilyn. Vibratoriaus panaudojimas klitoriui gali jums suteikti nepakartojamus, labai stiprius orgazmus!

Rekomenduojame: Vibratorių „Kiškis“. Kiekvienai merginai derėtų eksperimentuoti su savimi ir pradėti naudojant klitoriaus vibratorių, ypač jei ji dar nekalta. Dažniausiai moterys gali orgazmą pasiekti stimuliuojant klitorių, taigi tai taip pat gali būti puikus žaisliukas, kurį galėsi naudoti ir ne viena. Jis užsimauna ant piršto ir net gaminamas daugelio malonių, ryškių spalvų.

Kelioninis vibratorius

Kai įprasite naudoti sekso žaisliukus, norėsite juos su savimi pasiimti visur. Ypač toms ilgoms verslo kelionėms, kai namuose turite palikti mylimąjį ir turėsite, taip sakant, „padebesiais paskraidyti“ viena! Bet kažin ar norėsite skrisdama lėktuvu ar pan. pasiimti savo labiausiai į akis krentantį vibratorių, jei netyčia jūsų lagaminus patikrintų kontrolė. Kelioninis vibratorius yra tiesiog būtinas daug keliaujančiai moteriai.

Rekomenduojame: vibratorių „Lady Finger“. Šis mažylis pasitarnaus jums kelionėse ir suteiks nepakartojamų džiaugsmų! Puikiai telpa į rankinuką.

Penio žiedas

Daugelis vaikinų negalvoja, kad verta naudoti penio žiedą, ar masturbatorių, ar, iš tikrųjų, bet kokį sekso žaisliuką žaidžiant su savimi. Nes jie gali paprasčiausiai naudoti savo rankas (ir įrodymų, kad savo laisvą laiką skyrėte kaip tik šiam užsiėmimui beveik nebus, jei naudositės rankomis), daugelis vyrų net nepagalvoja koks didelis malonumas gali būti pasiektas naudojant ar eksperimentuojant skirtingais produktais, skirtais seksui pagerinti. Kitą kart masturbuodamasis, pabandykite mūvėti penio žiedą, jis leis jūsų kareivėliui ilgiau stovėti pasitempusiam. Būsite tikrai nustebęs kaip malonu žaisti su savimi dėl tokio paprasto dalykėlio, kaip penio žiedas!

Rekomenduojame: varpos žiedą „8eight“. Tikrai nenorėsite naudoti metalinių varpos žiedų, o šie minkšti ir elastingi žiedai pagaminti iš silikono, kurį galima naudoti su bet kokiu lubrikantu!

Analinis kaištis

Jei tik pradedate užsiiminėti analiniu seksu, ar tiesiog norite paeksperimentuoti ir pažiūrėti koks tai jausmas, analinis žaisliukas tikra būtinybė. Ar mėgaujatės analine stimuliacija sekso metu ar masturbuojantis, mažytis analinis kaištis gali suteikti kaip tik tiek stimuliacijos, kiek reikia, kad lovos žaidimų potyrius pakeltumėte į kitą lygį! Prieš naudodami analinius žaisliukus įsitikinkite, kad panaudojote pakankamai lubrikanto ir užpakaliuką nekiškite nieko, kas nebūtų iš anksto tam pritaikyta, nes tie dalykėliai gali ten ir pasimesti!

Rekomenduojame: analinį kaištį „Kažkas Uždrausto“. Pagamintas iš švelnaus silikono, lankstus, o kontūrai garantuoja sensacingus pojūčius. Savybės: – puikus dydis ir forma analiniams malonumams – 100% Vandeniui atsparus.

 

Gairės: , , , , , , , ,

Komentarai: (0)


Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

  Atrodo gan keistas klausimas, tiesa? Bet jau ne kartą visi esame girdėję iš pačių medikų, kad 2 kartai sekso per savaitę ...
Būkime atviri, bet vyrai patenkinti savo moteris oraliniu būdu – nelabai moka. Ir ne todėl, kad niekada nemėgino, o apskritai, tai ...
  Daugelis vyrukų net nenutuokia, ar jų meilės įrankis mažas ar didelis ir kokie apskritai būna vyrų peniai. Daugelis mokslinių tyrimų rodo, ...
  Artėjantis pavasaris, tai gamtos nubudimo ir atsinaujinimo metas. Mums taip pat norisi tokiu laiku atšviežinti nusistovėjusius santykius ar net užmegzti naujus.  Šv. ...
  Dažnai vyras, kuris nori sekso, bet negali - vadinamas impotentu. Bet kaip pavadinti vyrą, kuris gali, bet va nenori? Aseksualu. Dažniausia užklausa ...
  Vyriškasis organas manoma gali būti vienas iš geriausiai ištyrinėtų ir garsiausių organų planetoje. Jis įamžintas monumentuose, tautosakoje, senovės graikų statulose, piešiniuose ...
  Ekspertų teigimu, mūsų organizmas yra užprogramuotas atsibusti išmiegojus maždaug 7-8 valandas. Tiems žmonėms, kurie keliasi tarp 5.22 ir 7.22, nepriklausomai nuo ...
  Dažnai laikomasi klaidingos nuomonės, jog moterys, kitaip nei vyrai, gali puikiai apsieiti ir be sekso ir, kad joms jo reikia žymiai ...

Video

Gairės

Kategorijos