10 dalykų, kurių niekas nepasakoja apie seksą

10 dalykų, kurių niekas nepasakoja apie seksą

secret.png1. Ar gi įmanoma permiegoti su savo draugu ar drauge neišpučiant iš to didelio burbulo? Kodėl apie tai taip intensyviai diskutuojama? Kodėl Holivudas kas kart „išstumia“ po du identiškus filmus, kurių tema nagrinėja šį beprotiškai keistą „draugų su privalumais“ fenomeną? „Siaubas! Dievobaiminga moteris rėkia: Ar tai tiesa? Kaip tu gali MIEGOTI su kažkuo, su kuo nesvajoji turėti 10.000 vaikų?“ Taip. Dviejų draugų seksas yra sudėtingas, tačiau viską atperkantis. Tik patartume nemiegoti su savo geriausiu draugu taip pat pasistenkite, kad tai įvyktų sporadiškai. Ir taip! Bingo! Jūs galite mylėtis su dauguma iš savo draugų!
2. Seksas – ne visuomet kaitina. Kartais jis gali būti liūdnas, kartais piktas, agresyvus, arba nepatogus. Sekso būna įvairių „skonių“. Tačiau karštas ir ištvirkęs seksas yra dažniausiai minimas sekso „meniu“. Ir atvirai sakant, toks seksas dažniausiai yra įdomiausias, jį lengva mėgdžioti žiūrint video medžiagą. Tikras iššūkis pasirodo tada, kai seksą norisi paversti asmeniniu ir unikaliu kiekvienai porai individualiai.
3. Kartais moteris gali pasijausti priblokšta emocijų ir nori verkti sekso metu. Viskas gerai. Nesijaudinkite, jūs nesate išprotėjusi. Tai tik penis jūsų viduje.
4. Kartais seksas gali palikti šlykščią dėmę jūsų atmintyje, ir dažniausiais atvejais tą dėmę galite nuplauti tik pasimylėjęs/usi su kitu partneriu. Geriausias vaistas nuo blogo nuotykio yra geras nuotykis.
5. Žmonės tikrai ne visuomet patampa įdomesniais kai jie nusimeta savo drabužius. Jie tikrai negali stebuklingai pasikeisti ir tapti geresniais, gražesniais ar supratingesniais. O kartais nusirengęs žmogus gali būti pats blogiausias savęs variantas.
6. Daug daugiau žmonių, nei jūs manėte, norėtų su jumis pasimylėti. O jei vis dar abejojate, tik pagalvokite apie tai, kurie žmonės sutiktų jus matyti nuogą.
7. Kartais gerai turėti pertrauką nuo sekso, tačiau per ilgai neužtempkite. Priešingu atveju jūs imsite bijoti sekso. Mintys apie tokį intymumą su žmogumi gali tapti labai gąsdinančios ir galiausiai jūs išvis užmiršite kaip jūs tai darydavote. Tad, mano mielieji draugai, šeši mėnesiai celibato nepastebimai gali virsti į du metus.
8. Seksas tai priežastis kodėl jūs kviečiate taksą ir važiuojate į to šunsnukio apartamentus 4val ryte. Seksas yra priežastis kodėl jūs nusipirkote tuos džinsus už 200 eurų. Seksas yra priežastis kodėl jūs iškeitėte mėsainį į salotas. Seksas yra priežastis kodėl jūs vis dar susitikinėjate su tuo žmogumi, nors puikiai žinote, kad nesugebėsite jo mylėti. Matote? Čia slypi skirtumas tarp meilės ir sekso. Seksas ištraukia į paviršių dalykus, kurie seniai būtų užsimiršę jei užvaldytų meilė.
9. Įmanoma turėti žmogų, su kuriuo galima karštai mylėtis, mėgti jo būdo bruožus, praleisti visą dieną kartu, bet vistiek niekada nenorėti eiti į romantišką pasimatymą su juo.
10. Žmogus, su kuriuo praradote nekaltybę nebūtinai jums turi būti svarbus. Ir tai yra gerai. Nes jis jums neturi kelti kažkokios reikšmės. Jų darbas buvo vienas – atimti nekaltybę ir palinkėti jums gero kelio.

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.