10 dalykų apie seksą, kurių vis dar nežino kai kurie suaugusieji

10 dalykų apie seksą, kurių vis dar nežino kai kurie suaugusieji

sexy-coupleVien dėl to, kad jūs užaugote, o jūsų sekso repertuaras stipriai patobulėjo, tai dar nereiškia, kad jūs neturite ko daugiau pasimokyti apie seksą. Beje, vis dar daug mitų apie seksą sklando suaugusiųjų galvose. Todėl tikrai vertėtų pasiskaityti šiuos faktus apie seksą, kurių galbūt nežinojote.
1. Daug sekso ar skirtingų partnerių tikrai neištampys vaginos raumenų. Vaginos yra sutvertos gimdyti vaikus, ar vis dar manote, kad kelios dešimtys penių viską sugadins?
2. Dauguma moterų nepajaučia orgazmo vien nuo penetracijos (o visos kitos meluoja). Ko reikia?? Teisingai – klitorio stimuliacijos.
3. Oralinis seksas, tai vis tiek seksas. Jūs laisvai galite “pasigauti” lytiniu keliu plintančią ligą vien nuo greito oralinuko ant priekinės mašinos sėdynės. Kaip jums atrodo, kodėl sekso veteranai primygtinai rekomenduoja naudoti prezervatyvą net oralinio sekso metu?
4. Prezervatyvai, tai viena ir vienintelė kontraceptinė priemonė prieš nėštumą ir LPL. Jei jūs ne monogamiškuose santykiuose ir reguliariai nesitikrinate sveikatos, susivyniokite savo daikčiuką į prezervatyvą – jokių atsikalbinėjimų.
5. Analinis seksas neatpalaiduos jūsų raumenų tiek, kad nebelaikytumėte išmatų. Bet kad būtų drąsiau, analinį seksą galite pradėti praktikuoti duše.
6. „Gero“ ir „blogo“ sekso negalime sukonkretinti ir apibrėžti. „Geras“ seksas priklauso nuo komunikavimo su partneriu ir gali kiekvienam būti skirtingai… Tai priklauso nuo žmogaus žmogui, nuo poros porai ir t.t. Galbūt jūs turėjote puikų seksą su vienu partneriu, tačiau siaubingą su kitu. O kažkas patyrė daug orgazmų su pastaruoju, ko nepatyrėte jūs. Galbūt vienaip gavosi vieną savaitę, o visai kitaip kitą. Mūsų kūnai yra nepastovūs, tad mokykimės skaityti kūno kalbą ir jauskime neverbalinius signalus.
7. Seksas tai nėra pica. Blogas seksas tikrai nėra geriau nei jokio sekso visai. Ypatingai moterims, kai blogas seksas reiškia be laimingos pabaigos. Stenkitės apturėti gerą seksą kai tik tam yra proga. Tai reiškia, kad turite stengtis, kad partneriui būtų taip pat gerai kaip ir jums.
8. Nieko blogo nėra su vyru, kuris tiesiog nenori sekso. Oi, ir vyrai nebūtinai apie seksą galvoja daugiau nei moterys. Jūsų seksualinis apetitas priklauso nuo daug ko: nuo sveikatos, mitybos, pasitikėjimo savimi, kūno, pasitenkinimu santykiais – o tai reiškia, kad neturi nieko bendro su lytimi.
9. Nors vyras ištraukia varpą prieš baigdamas, o jūs sergate mėnesinėmis, tai jūsų neapsaugoja nuo galimo nėštumo. Varpos ištraukimas tai dar nereiškia, kad spermos nepateko į priešspermį. Kaip ir lašiša, sperma gali plaukti prieš srovę ir spermatozoidai vaginoje gali išgyventi iki septynių dienų – taigi, jei jums šiuo metu yra menstruacinis periodas, sperma gali palaukti kol jis baigsis.
10. Dydis tiktai galbūt kartais svarbus. Tai didžiausia diskusija iš visų. Dažniausiai noras ir pirmenybė teikiama DIDELIAM dydžiui tik psichiškai, bet ne fiziškai.

Patiko straipsnis? Pasidalink:

One thought on “10 dalykų apie seksą, kurių vis dar nežino kai kurie suaugusieji

  1. 1. Daug sekso ar skirtingų partnerių tikrai neištampys vaginos raumenų. Vaginos yra sutvertos gimdyti vaikus, ar vis dar manote, kad kelios dešimtys penių viską sugadins?

    deja,netik kad issitampo. o kaliosiu virsta.

Leave a Reply

Your email address will not be published.